Kees winnaar Z&Z circuit
Op zondag 21 mei 2023 werd onze eigen Kees Landman gehuldigd als winnaar van het Zorg en Zekerheid circuit 2022-2023! Bij Atletiek Vereniging Haarlemmermeer in Hoofddorp nam hij onder luid gejuich zijn vuisthoge beker voor de 70+ klasse in ontvangst.
De uitreiking was een beetje rommelig maar dat mocht de pret niet drukken: de koffie en de poffertjes waren erg lekker. Zijn aanwezige fans waren clubgenoten die zelf ook aan de Z&Z meededen, zijn vrouw en Menno die speciaal voor de plechtigheid was afgereisd.
Kees werd eerste omdat hij zes keer (van de 9) de 10 kilometer won. Meestal deed hij dat in een tijd van iets boven de 45 minuten waarbij hij vaak net iets minder dan 5 minuten sneller was dan de tweede finisher in zijn leeftijdscategorie. “Eigenlijk was het al bekeken,” zij hij voor de wedstrijd: “de tweede ligt te ver achter om nog in te halen!” Die comfortabele positie werd nog beter toen bleek dat de tweede in de ranglijst die dag helemaal niet aan de race meedeed (maar wel even zijn prijs kwam ophalen).
“Ja, ik ben echt wel trots,” zei hij. En dat zijn wij natuurlijk ook! Van harte gefeliciteerd namens Loopgroep Oegstgeest, Kees!
Coen.





