Loopgroep Oegstgeest
  • Ledenmenu
    • Login
    • Trainings-rooster en -schema
    • Forum
    • Uitleg website
  • Vereniging
    • Over Loopgroep Oegstgeest
    • Evenementen
    • Bestuur
    • Commissies
    • Partner Organisaties
    • Fysiotherapie
    • Gedragsregels
    • Vertrouwenscontactpersoon
  • Lidmaatschap
  • Trainingen
    • Basiscursus
    • Soorten trainingen
    • Trainingsgroepen
    • Trainings-rooster en -schema
  • Contact
  • Klik om het zoekinvoerveld te openen Klik om het zoekinvoerveld te openen Zoek
  • Menu Menu

Gehandicaptensport in Oegstgeest

Gehandicaptensport in Oegstgeest

3 februari 2023/in Nieuws

In Oegstgeest zijn er enkele sportverenigingen met een zogenaamde G afdeling. Dat is een afdeling waar gehandicapten sporten en ook competitie spelen. LGO-lid Peter Elsakkers coördineert de jaarlijkse collecte van het Fonds Gehandicapten Sport en zoekt nog collectanten. 

Ik vind het belangrijk dat sport voor iedereen toegankelijk is. Via Arnoud kwam ik in contact met voetbalclub FC Oegstgeest. De helft van de opbrengst van de collecte in Oegstgeest mag worden besteed aan een G afdeling waarmee wordt samen gewerkt. Dat betekent dat de voetbalclub de helft van de collecte krijgt. Dat is mooi meegenomen, want de G afdeling heeft behoefte aan o.a. nieuwe ballen en sportkleding.

De collecte vindt plaats in de eerste week van april, de week voor Pasen.

Als er leden van onze loopgroep zijn die één of twee avonden in die week willen collecteren, dan is dat meer dan welkom. Stuur een mail naar peterelsakkers@ziggo.nl.

Peter Elsakkers

https://www.loopgroepoegstgeest.nl/wp-content/uploads/2023/02/GS.png 148 341 Rian https://www.loopgroepoegstgeest.nl/wp-content/uploads/2021/04/LGO-wit-transp-websiteheader.png Rian2023-02-03 20:04:322023-02-03 20:04:32Gehandicaptensport in Oegstgeest

Actueel

Snel naar

Trainings-rooster en -schema

Storingen

Jouw running specialist
St. Jorissteeg 8, Leiden
ComputerPlus Leiden Reparatie
Smartphones | Tablets | Computers

Uw logo hier?

Neem contact op met het bestuur voor de mogelijkheden.

© Copyright - Loopgroep Oegstgeest
  • Contact
  • Privacy
  • Cookies
Link naar: PaasHaaswijkloop op 10 april a.s.: vrijwilligers gezocht! Link naar: PaasHaaswijkloop op 10 april a.s.: vrijwilligers gezocht! PaasHaaswijkloop op 10 april a.s.: vrijwilligers gezocht! Link naar: De fysio is deze maand op woensdag 15 februari bij Pecos Link naar: De fysio is deze maand op woensdag 15 februari bij Pecos De fysio is deze maand op woensdag 15 februari bij Pecos
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde