Thomas fietst Africa Classic voor Amref
Als de nieuwsbrief bij jullie in de mailbox zit, fiets ik waarschijnlijk al in Kenia. Door corona meerdere malen verzet en niet naar het oorspronkelijke Malawi maar dus nu wel van start. Op zaterdag 3 september is onze eerste etappe van de mooie tocht van ruim 500 km en 6000 hoogtemeters door prachtige Afrikaanse landschappen.
Daarbij gaan we ook veel projecten bezoeken waar we het waardevolle werk van Amref met onze eigen ogen kunnen zien. Als team Fietsen voor Dochters hebben we inmiddels ruim 43.000 Euro voor Amref opgehaald waarmee een heel belangrijke bijdrage geleverd wordt aan de gezondheid van kwetsbare jonge vrouwen en kinderen. Jullie steun en bijdrage vanuit de actie van afgelopen jaar is daarbij onmisbaar geweest. Daar ben ik jullie dan ook heel erg dankbaar voor!
En wil je me de komende dagen volgen? Dat kan via onderstaande manieren.
- de Africa Classic website;
- de Africa Classic Facebookpagina;
- het Africa Classic Instagram account;
- Africa Classic Linkedin.
Fietsen voor Dochters bestaat uit (vlnr op de foto hierboven): Martijn Schoonhoven, Douwe Mik, Peter Havenaar, Vinz van Es, Marc de Greeve, Eduard Holtz en Thomas Schoonhoven