Loopgroep Oegstgeest
  • Ledenmenu
    • Login
    • Trainings-rooster en -schema
    • Forum
    • Uitleg website
  • Vereniging
    • Over Loopgroep Oegstgeest
    • Evenementen
    • Bestuur
    • Commissies
    • Partner Organisaties
    • Fysiotherapie
    • Gedragsregels
    • Vertrouwenscontactpersoon
  • Lidmaatschap
  • Trainingen
    • Basiscursus
    • Soorten trainingen
    • Trainingsgroepen
    • Trainings-rooster en -schema
  • Contact
  • Klik om het zoekinvoerveld te openen Klik om het zoekinvoerveld te openen Zoek
  • Menu Menu

Zorg en Zekerheid Circuit startte met gezellige Zilveren Turfloop

Zorg en Zekerheid Circuit startte met gezellige Zilveren Turfloop

30 november 2022/1 Reactie/in Nieuws

Zondag 6 november was het zover: de start van het Zorg en Zekerheid Circuit met de Zilveren Turfloop. Deelnemer Evelien Gevers doet verslag!

Samen carpoolend vertrokken Coen, Rian, Martijn en ik op tijd richting Mijdrecht. In de auto alvast maar even de verwachtingen bij de anderen temperen: voor mij was dit mijn eerste 10 km loop, dus de terugrit kon even op zich laten wachten… Martijn had mij ingeschreven voor de 10 km, hoewel ik daar als beginner toch wel een beetje tegen opzag. Maar vooruit, met een beetje discipline en doorzettingsvermogen zou het moeten lukken. Geen streeftijd voor deze eerste keer, uitlopen was het voornaamste doel.

Helaas had net op deze dag de herfst zijn intrede gedaan, en zou het de hele dag regenen. Maar wat een geluk: precies het ene uurtje dat we moesten lopen was het zowaar droog! En met een aangename temperatuur was het eigenlijk perfect loopweer.

Rian en ik liepen de hele loop samen op, heel gezellig, en het hielp ook goed om het juiste tempo vast te houden. Het horloge van Rian wees uit dat we heel constant 6 minuut 30 per km liepen, een mooi tempo om de hele afstand goed te kunnen volhouden.

Dus na 1 uur en 5 minuten was de finish bereikt en konden we onze bloemetjes in ontvangst nemen. Een mooi resultaat! Benieuwd of het lukt dit bij de rest van het circuit vol te houden of te verbeteren!

Evelien Gevers

https://www.loopgroepoegstgeest.nl/wp-content/uploads/2022/11/ZZ-Mijdrecht-IMG_6522.jpg 960 1280 Rian https://www.loopgroepoegstgeest.nl/wp-content/uploads/2021/04/LGO-wit-transp-websiteheader.png Rian2022-11-30 11:50:262022-11-30 11:58:50Zorg en Zekerheid Circuit startte met gezellige Zilveren Turfloop
1 antwoord
  1. Liesbeth van den Haak zegt:
    4 december 2022 op 12:53

    Wat een mooi 10 K debuut, goed gedaan!

Reacties zijn gesloten.

Actueel

24 juni 21:00 ALV na de training, meer info in nieuwsbrief 6 juni a.s.

Snel naar

Trainings-rooster en -schema

Storingen

Jouw running specialist
St. Jorissteeg 8, Leiden
ComputerPlus Leiden Reparatie
Smartphones | Tablets | Computers

Uw logo hier?

Neem contact op met het bestuur voor de mogelijkheden.

© Copyright - Loopgroep Oegstgeest
  • Contact
  • Privacy
  • Cookies
Link naar: A.s. zondag 4 december duintraining in Katwijk! Link naar: A.s. zondag 4 december duintraining in Katwijk! A.s. zondag 4 december duintraining in Katwijk! Link naar: App 112NL deelt je locatie voor noodhulp Link naar: App 112NL deelt je locatie voor noodhulp App 112NL deelt je locatie voor noodhulp
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde